kwiaciarnia kraków - AN ESTABLISHED KRAKOW FLORIST LEADER                                                                                                                                                                         Kraków, Ul. Chmieleniec 2/LU3

Galeria bukietów

bukiety ślubne - kolekcja 2018

bu

Galeria Bukietów ślubnych 2018 - poczta kwiatowa kraków

 

Kwiaciarnia ślubna Florees (Kraków, ul. Chmieleniec 2/LU3) przedstawia kolejną z galerii z dekoracjami ślubnymi.  

W czasie przygotowań do tego wyjątkowego dnia warto otoczyć się wsparciem profesjonalistów z danej dziedziny co zapewni Państwu spokój i gwarancję najwyższej jakości usług. Podobnie jak w salonach mogą Państwo liczyć na doradztwo w kwestii odpowiedzi na pytanie w czym do ślubu, tak we Florees otrzymają Państwo podpowiedź od Mistrzów Florystyki, służących radą, kompetencjami i umiejętnościami.  Współpracując z nami (kwiaciarnia ślubna Kraków: Florees znajdująca się na Ruczaju)  nie muszą Państwo zaprzątać myśli tym jakie są ceny kwiatów na giełdzie kwiatowej. Podpowiemy jakie kwiaty do ślubu wybrać by podkreślić jego uroczysty charakter, by upiększyć salę weselną, a jednocześnie nie narazić ani siebie ani gości na objawy alergii.

Odwiedzając nas w Krakowie, na Ruczaju poznacie Państwo wystrój kwiaciarni Florees, poznacie nasz Zespół, a tym samym odkryjecie duszę tego miejsca i przekonacie się Państwo jak wygląda współpraca z nami. Zapraszamy do niej nie tylko w momencie gdy decydujecie się Państwo na dekoracje ślubne! Jesteśmy dla Państwa codziennie tworząc wyjątkowe bukiety i kompozycje w naczyniach na przeróżne okazje. W dzień kobiet bukiety cieszą się największą popularnością, są one też doskonałym prezentem dla rodziców Państwa Młodych, wyrażającym wdzięczność, przyjaźń i miłość.