Agnieszka Stój

Agnieszka Stój

© 2017     PRIVACY POLICY

floral designer

POLAND, 30-348 KRAKÓW, ul. Chmieleniec 2/LU3

NASZE USŁUGI

BUKIETY OKOLICZNOSCIOWE

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą Studia florystycznego Florees. Na każdym kroku realizacji naszych projktów dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższą satysfakcję klientów.

SPECJALIŚCI OD ŚLUBÓW

Specjalizujemy się we florystyce ślubnej. Profesjonalnie doradzamy parom młodym. Pomagamy Pannie Młodej wybrać właściwy bukiet. Projektujemy i wykonujemy kwiatowe dekoracje sal weselnych. Ukwiecamy samochody.  

KWIATY DLA FIRM, HOTELI

Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm. Utrzymujemy stałą współpracę, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe na stół, dekorujemy sale konferencyjne. Projektujemy i utrzymujemy wystrój roślinami zielonymi, doniczkowymi.

Wykonujemy oryginalne bukiety okolicznościowe. Każda okazja, odwiedziny, imieniny, urodziny powinna być podkreślona pięknem wspaniałego bukietu. Nasze doświadczenie, talent i wiedza pozwalają na wykonanie jedynych, niepowtarzalnych bukietów.

Kwiaty to moja pasja. Zajmuję się projektowaniem florystycznych dekoracji na wszelkiego typu eventy. Współpracuję z wieloma organizacjami w prowadzeniu pokazów florystycznych.