Agnieszka Stój

Agnieszka Stój

© 2017     PRIVACY POLICY

floral designer

POLAND, 30-348 KRAKÓW, ul. Chmieleniec 2/LU3

HISTORY

Studio Florystyczne Florees - Kraków ul. Chmieleniec 2/LU3

Studio florystyczne Florees rozpoczęło działalność w 2006 roku. Głównym założeniem rozwoju działalności w branży kwiatowej było pozyskanie i udoskonalanie umiejętności potrzebnych w zawodzie florysty. Postawiliśmy na profesjonalizm.

Takie podejście zagwarantowało satysfakcję naszych klientów, zarówno tych indywidulanych jak i dużych firmy.

Florees to zespół florystów z najwyższymi kwalifikacjami w branży. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie.

 

Bukiety ślubne oraz wystrój sal

Nasza specjalizacja to szeroko pojęta florystyka ślubna. W galerii zdjęć prezentujemy niektóre wykonane przez Florees bukiety ślubne.

Wykonywaliśmy duże projekty wystroju sal weselnych i bankietowych. Zapraszamy pary na konsultacje do naszego studia. Profesjonalnie doradzamy i dobieramy bukiet ślubny, bo każda Panna Młoda to szczególna osoba.

 

Kwiaty dla Firm

Posiadana wiedza na temat roślin doniczkowych to kolejny z naszych atutów. Profesjonalnie dobieramy rośliny do wnętrz. Każda Firma to odrębny charakter działania. Pomagamy kreować wizerunek przez odpowiedni dobór roślin doniczkowych. Wykonujemy kompozycje kwiatowe do holi, korytarzy, sal konferencyjnych.

 

Kwiaty do Holi hotelowych

Zaopatrujemy Hotele w kompozycje kwiatowe. W naszej ofercie znajduje się możliwość ciągłej dostawy kompozycji kwiatowych, bukietów, kwiatów we flakonach.

 

Dostawa kwiatów na terenie Krakowa

Nawet w 2h, tyle zajmuje nam dostawa kwiatów na terenie Krakowa. Przepiękne bukiety z zawsze świeżych kwiatów. ZAMÓW (zakładka WYŚLIJ KWIATY)

 

Florystyka funeralna - pogrzebowa

Studio florystyczne wykonuje najwyższej jakości wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety kondolencyjne. Nasze prace charakteryzuje wysoka estetyka oraz wzornictwo. Na życzenie klienta wykonujemy wieńce rzymskie ze złożonej palety kolorów kwiatów najwyższej jakości.